TANITIM VİDEOMUZ
TÜREV DANIŞMANLIK KİMDİR?
1997'DEN BUGÜNE TÜREV DANIŞMANLIK...


TÜREV DANIŞMANLIK TEMSİLCİ BAŞVURULARI BAŞLADI.

Temsilcilik Vereceğimiz Şehirler: Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, Karabük, Kayseri, KKTC, Konya, Kütahya, Malatya, Samsun, Trabzon


Birlikte 'Yaşamsal Çözümler' üretebileceğimiz tüm bölgesel danışmanlık, eğitim, bilişim firmaları ve girişimci adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Başvuru: isgelistirme@turev.com.trTürev Eğitim Danışmanlığı olarak Online Eğitimlerimizle Cebinizde, Evde Bilgisayarınızda Aklınıza Gelebilecek Her Yerde Bir Tık Uzağınızdayız...


Eğitimler hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için; 0232 482 34 80 numaralı telefonu arayabilir, egitimdanismanligi@turev.com.tr e-posta adresine yazabilirsiniz. 


KORONAVİRÜS (COVİD-19) 
KRİZİNİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Koronavirüsün yarattığı yeni nesil krizden müşteri şirketlerimizin olabilecek en az kayıpla ve kayıpsız çıkabilmelerine destek oluyoruz. Hazırladığımız kılavuzları ücretiz inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Sadece ticari olarak değil, zor günlerinde de müşterilerimizin yanındayız!!!Uzman yönetim danışmanlarımız tarafından hazırlanan Kriz Yönetim Kılavuzu-IV incelemek için resmi tıklayabilirsiniz.

BİZDEN HABERLER  E-Bülten Üyeliği