Eğitim Kampları


PATRONLAR KAMPI

  PATRONLAR KAMPI
  Program Akışı ve Eğitmenler
  Kayıt Koşulları
  İstatistikler
  Katılımcı Yorumları
  SPONSORLUK

   PATRONLAR KAMPI TÜREV EĞİTİM DANIŞMANLIĞI TARAFINDAN GENEL KATILIMA AÇIK OLARAK DÜZENLENEN ŞİRKET PATRONLARININ KATILABİLDİĞİ OUTDOOR EĞİTİMDİR 

Patron olmak, şirketin hem hissedarı olup hem de üst yönetiminde söz sahibi olmaktır.

Ülkemizde siyasi, ekonomik, kültürel ve ticari gerekçelerden dolayı büyük başarılara imza atan ve yaptığından haz alan bir patron olmak çok kolay değildir.

Bu zorlukları asmak için patronun şirketini sağlıklı bir şekilde yönetmesi, çalışan kadrosuna iyi bir lider olabilmesi ve bunları da yıllarca sürdürebilecek mekanizmalar oluşturması gerekir. Bunların hepsini bir arada yapması için patronların da kendilerini yenilemesi ve geliştirmesi zaruri hale gelmiştir.

Fakat zamanın kısıtlı olması, cari öncelikler gibi nedenlerle patronlar kendilerini yenilemeye ve geliştirmeye imkan bulamıyorlar.

Ayrıca patronlar için özel tasarlanmış bir gelişim programı bulmaları da kolay olmuyor. Bu ihtiyaçtan hareketle Türev Eğitim Danışmanlığı olarak bu yıl 6.'sını gerçekleştirdik.

Bu programla birlikte katılım gösteren değerli patronlarımız;

• Dört eğitmenimizin yüzlerce şirkette edindikleri deneyim ve             bilgilerinden faydalanarak kendinizi geliştirdi ve yenilediler,

• Yapılacak aktivitelerle eğlenme imkanı elde ettiler,

• İş stresinden 3 gün uzak kalarak otelin sunduğu olanaklarla kısa       süreli tatil yapma ve dinlenme imkanı buldular,

26-28 Nisan 2019 tarihlerinde Kuşadası Flora Garden Ephesus Hotel' de gerçekleştirilmiştir.


GEÇMİŞ KAMPLARDAN GÖRSELLERBilgi almak için; 0232 482 34 80 numaralı telefondan veya egitimdanismanligi@turev.com.tr e posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.