4. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi

  Zirve'nin Teması
  Program Akışı
  Oturumlar ve Özgeçmişler
  Kayıt Koşulları
  İstatistikler
  Katılımcı Yorumları
  SPONSORLUK

Zirveler


   


4. PROFESYONEL YÖNETİCİLİK ZİRVESİ'NDE YAŞANANLAR


Şirketlerin ve yöneticilerini profesyonelleşmesine ve iş profesyonellerinin gelişimlerine katkı sağlamak misyonu üstlenmiş olan 4. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi, katılımcı ve sponsorlarından aldığı güçle ulusal çapta konferans niteliğinde 6 Ekim 2018 Cumartesi günü 4 oturum, 15 Konuşmacı ve moderatör ile birlikte başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

4.Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nin ana teması olarak belirlenen “Satış ve Pazarlamada Yeni Trendler” kapsamında FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula, Ege İhracatçı Birlikleri Sosyal Medya Yöneticisi Azim Köse, Türev Danışmanlık Kurucusu, Grup Başkanı ve Stratejik Yapılandırma Danışmanı Bülent Orta, Siemens Türkiye Endüstri 4. Pazarlama Müdürü Derya İren, Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş Satış Direktörü Hayrettin Üçüncü, Danışman, Yazar, Yönetici Koçu ve Satış Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez ve Türev Danışmanlık Satış Pazarlama Direktörü Dr. Savaş Tavşancı ana tema konuşmacılarımız olarak başarı hikayelerini, iş hayatında karşılaştığımız uygulamaları kendi tecrübeleri ile katılımcılarımıza aktarmıştır.

Zirve kapsamında moderatör olarak Yörünge GYO Kurucu Ortak Barış Dorsan, Valagro Tarım Türkiye ve Orta Doğu Direktörü Gökhan Uzunoğlu, Danışman, Yazar, Yönetici Koçu ve Satış Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez ve Doğankoç Grubu Kurucusu Kenan Doğan yer almıştır. Zirvemizde ayrıca sosyal tema olarak işlemiş olduğumuz ‘İş Hayatında Kadının Yeri’ adlı sosyal temamız kapsamında İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök, EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros, BSM Mali Müşavirlik Ltd. Şti. Kurucu Başkan ve Nijerya Fahri Konsolosu Birgül Serbest, Nijerya Kraliçesi Gülgün Kırgız Akpati, TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurul Başkanı Aysel Öztezel sosyal tema konuşmacılarımıza olarak kadının başarı hikayelerini katılımcılarla paylaştı.

Önümüzdeki dönemlerde düzenleyeceğimiz 5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nin Ana Temasını sizlerin görüşleriyle belirlemek istedik.

Bu kapsamda zirvede işlenmesini beklediğiniz konu önerilerinizi 3 seçenek halinde belirtip, konuya 5PYZ TEMA ÖNERİSİ yazarak alicangoruldu@turev.com.tr e posta adresine ilettiğinizde görüşlerinizi değerlendirmeye alıyor olacağız. 5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’ nde görüşmek dileğiyle…

www.turev.com.tr egitimdanismanligi@turev.com.tr 0232 482 34 80