5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi

  Zirve Temaları
  Program Akışı
  Konuşmacı Özgeçmişi
  Kayıt Koşulları
  İstatistikler
  Katılımcı Yorumları
  SPONSORLUK
  Zirveden Görseller

Zirveler


   

                        

Şirketlerin ve yöneticilerin profesyonelleşmesine ve iş profesyonellerinin gelişimlerine katkı sağlamak misyonu üstlenmiş olan Profesyonel Yöneticilik Zirvesi, katılımcı ve sponsorlarından aldığı güçle 5. Yılını kutladı.

Siz de profesyonel bakış açınızı genişletmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve iş yaşamındaki değişimlere ayak uydurmak istiyorsanız Profesyonel Yöneticilik  Zirveleri size rehberlik edecektir.

Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nin 2019 ana teması, müşterilerimizin ve iletişim halinde olduğumuz iş profesyonellerinin görüşleri ile Türev Eğitim Danışmanlığı olarak yaptığımız analizler neticesinde “İş’te Global Başarı” olarak belirlenmiştir. Ülkemiz ekonomisinde son dönemde yaşanan daralma ve ekonomik verilerdeki dalgalanmalar, şirketlerimizin ve iş profesyonellerinin global alanda daha fazla başarı gösterme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle 5. PYZ’ de satış/pazarlama, üretim, finans, insan kaynakları alanlarında global başarıyı artırma yöntemleri ve yaşanmış tecrübeler paylaşılmıştır

Zirvemizde ayrıca “İstismara Karşı Dur! İnsan, Hayvan ve Doğa” adlı sosyal bir temayı da işlendi. Bu tema çerçevesinde düzenlenen özel oturumda sosyal tema konuşmacıları kendi alanlarındaki istismara yönelik yaptıkları çalışmaları aktardı.

Bu zirvede global şirketlerin Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcısı, Direktör, Müdür, Yönetim Danışmanı ve Akademisyen oluşan 15 konuşmacı ve moderatör yer almıştır

Türev Eğitim Danışmanlığı tarafından İzmir Ege Palas Oteli'nde 5 Ekim 2019 Cumartesi tarihinde 09:30 – 18:00 saatleri arasında düzenlenen 5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nde iş profesyonelleri ile beraber olduk.