5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi

  Zirve Temaları
  Program Akışı
  Konuşmacı Özgeçmişi
  Kayıt Koşulları
  İstatistikler
  Katılımcı Yorumları
  SPONSORLUK
  Zirveden Görseller

Zirveler


   

                        

Şirketlerin ve yöneticilerin profesyonelleşmesine ve iş profesyonellerinin gelişimlerine katkı sağlamak misyonu üstlenmiş olan Profesyonel Yöneticilik Zirvesi, katılımcı ve sponsorlarından aldığı güçle 5. Yılını kutluyor.

Siz de profesyonel bakış açınızı genişletmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve iş yaşamındaki değişimlere ayak uydurmak istiyorsanız Profesyonel Yöneticilik  Zirveleri size rehberlik edecektir.

Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nin 2019 ana teması, müşterilerimizin ve iletişim halinde olduğumuz iş profesyonellerinin görüşleri ile Türev Eğitim Danışmanlığı olarak yaptığımız analizler neticesinde “İş’te Global Başarı” olarak belirlenmiştir. Ülkemiz ekonomisinde son dönemde yaşanan daralma ve ekonomik verilerdeki dalgalanmalar, şirketlerimizin ve iş profesyonellerinin global alanda daha fazla başarı gösterme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle 5. PYZ’ de satış/pazarlama, üretim, finans, insan kaynakları alanlarında global başarıyı artırma yöntemleri ve yaşanmış tecrübeler paylaşılacaktır.

Zirvemizde ayrıca “İstismara Karşı Dur! İnsan, Hayvan ve Doğa” adlı sosyal bir temayı da işliyor olacağız. Bu tema çerçevesinde istismar ile ilgili zirve tarihine kadar bazı çalışmalar yapılacak, zirvenin yapıldığı gün özel oturumda sosyal tema konuşmacıları sonuç bildirgesini paylaşacak.

Bu zirvede global şirketlerin Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcısı, Direktör, Müdür, Yönetim Danışmanı ve Akademisyen oluşan 15 konuşmacı ve moderatör yer alacaktır.

Türev Eğitim Danışmanlığı tarafından İzmir Ege Palas Oteli'nde 5 Ekim 2019 Cumartesi tarihinde 09:30 – 18:00 saatleri arasında düzenlenecek 5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nde iş profesyonelleri ile beraber olmayı arzu ediyoruz...