5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi

  Zirve Temaları
  Program Akışı
  Konuşmacı Özgeçmişi
  Kayıt Koşulları
  İstatistikler
  Katılımcı Yorumları
  SPONSORLUK
  Zirveden Görseller

Zirveler


   

4.Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’ ne Denizli’den 6 kişi müdür kadrosuyla katılım gösterdik.Bizlere farklı bakış açıları sunan bir zirve oldu. Satış ve pazarlamada yeni trendler üzerine bazı fikirler elde ettik. Özellikle dijital dönüşüm, büyük veri, satış 4.0 ve müşteri deneyim yönetimi bizim için önemli noktalardı. Zirveye katılım gösterdiğimize değdiğini ifade edebilirim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Genel Müdür / Ms Uluslar arası Tekstil İplik Mensucat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

4.Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’ ne katılım göstermemiz bizler açısından faydalı oldu.Dijitalleşme adına birçok notlar aldık. Zirvede; sorunların hemen çözülmesi, dijitalleşme,müşteri deneyimi, ortak akıl, satış 4.0, online ve offline dijital alanların satış anlamında ne kadar önemli olduğu bilgilerini aldık. Birbirinden değerli 15 konuşmacının deneyimlerinden faydalandık. Zirveyi düzenleyen Türev Eğitim Danışmanlığı’ na teşekkür ederiz.

Genel Müdür / Meltem Bebek ve Genç Mobilya San. Tic. A.Ş

3.Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’ne katılmaktan son derece memnun oldum. İzmir’de böyle bir zirve yapılmasının hem İzmirli profesyoneller hem de işverenler için oldukça önemli olduğunu düşünüyorum.

Ticari Portföy Yöneticisi / Türk Ekonomi Bankası (TEB)

Sizlerle, düzenlediğiniz 2.Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nde tanıştık. Söz konusu konferansta yapılan konuşmalar neticesinde bizim şirket olarak kurumsallaşmaya ihtiyacımız olduğunu ve bunu da kendi başımıza yapmayacağımızı anladım. Ardından sizinle çalışmaya karar verdik. Bize verdiğiniz 1 yıllık yönetim danışmanlığı desteği neticesinde bizi çok önemsediniz, işinizi çok ciddiye aldınız. Şirketimizi disiplinli, verimli ve sistemli hale getirdiniz. Kurumsallaşma düzeyimizin 1 yılda %127 oranında artmasını sağladınız. Sonuçta şirketimize, yöneticilerimize ve çalışanlarımıza katkınız büyük oldu. Sizlerle tanıştığımız için çok memnunuz. Türev Yönetim Danışmanlığı’na ve değerli danışman ekibine teşekkür ederiz.

Kurucu ve Genel Müdür / Ed- van Vantilatör Ltd. Şti.

1.Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nde beklediğimden fazlasıyla karşılaştım. Böyle bir etkinlik için sizleri kutluyorum.

Genel Müdür Yardımcısı / Sarıgözoğlu Hidrolik Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş.