1990  yılında İzmir’de gözlerini dünyaya açan Fatih YURTSEVER, çalışma hayatına “Turizm-Hizmet” sektörü ile başlayıp, ülke turizminin önemli noktaları sayılan bölgelerde(Bodrum, Çeşme, Marmaris, Fethiye vb.) yedi sene çalışarak hem hizmet, hem de  turizm sektöründe bilgi birikimine sahip olmuştur. Bu süreçte yoğun iş temposunu yönetebilme, anlık kararlar verebilme ve müşteri memnuniyeti becerilerini de geliştirerek işletmeci olabilmek için gerekli deneyimi kazanmıştır. Bu beceriler sonucunda, üniversite öğrenciliği devam ederken 2 sene boyunca “Yeme-İçme-Hizmet” sektöründe işletmecilik yapmış, yönetici olarak deneyim sahibi olmuştur. Burdur’un Bucak ilçesinde “Yeme-İçme” sektöründe yatırım yapmak isteyen kişilere gayri-resmi olarak danışmanlık yapmış ve deneyimlerinden herkesin faydalanmasını sağlamıştır

Sonrasında kendini yazılım alanında geliştirmeyi hedef haline getirmiş, yoluna Türev Bilişim ile devam etme kararı almıştır. 2018 Kasım ayından itibaren Yazılım Uzman Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Spora olan tutkusu nedeni ile sıkı bir futbol takipçisi olmuş, üniversite yıllarında amatör lisanslı basketbol oynamıştır. Şu sıralar Fitness sporu ile ilgilenmektedir.

Fatih YURTSEVER

Yazılım Uzman Yardımcısı 

Lisans : Yönetim Bilişim Sistemleri  - Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi