top of page
Tarihçemiz

Türev Danışmanlık Ltd. Şti. yönetim danışmanlığı başlığı altında tanımlanmış hizmetleri vermek amacıyla kurucumuz Bülent Orta tarafından 25 Kasım 1997 tarihinde İzmir merkezli olarak kurulmuştur.

 

Kuruluşumuzdan bu güne sürekli yeni hizmetleri bünyemize katma eğilimiyle hareket etmemizin sonucu olarak, kuruluştaki Türev Yönetim Danışmanlığı ve Türev İK Danışmanlığı markalarına ek olarak

2000 yılında Türev Eğitim Danışmanlığı markası ile eğitim hizmetleri;

2004 yılında Türev Kalite Danışmanlığı markası ile kalite danışmanlığı hizmetleri;

2010 yılında Türev Bilişim Danışmanlığı markası altında bilişim danışmanlığı hizmetleri bünyemize katılmıştır.  

2015 yılında Türev Bilişim Danışmanlığı markası bünyeden ayrılmış ve Türev Bilgi Sistemleri Ltd.Şti. adı altında farklı bir şirket olarak yapılandırılmıştır.

Yurt içi ve yurt dışı şubeleşme stratejimizin sonucu olarak yurt içi ofislerimizin yanı sıra 

2017 yılında ilk yurt dışı ofisimiz olarak Pakistan Karachi temsilciliğimizin açılmasıyla ulusal sınırlarımızın dışına çıkan bir faaliyet alanına kavuşmuş bulunuyoruz.

2019 yılında yurt içi temsilciliklerimiz kapsamında Konya, Adana, Mersin temsilciliklerimiz faaliyetlerine başlamıştır.

Halen kuruluş misyonumuz olan, yaşamsal çözümler üretmek taahhüdü ile danışmanlık hizmetlerini; beklentilerin tam karşılığı sloganıyla eğitim hizmetlerini sunmaya devam etmekteyiz.  

 

Bu gün, şirketimizin merkezi olan İzmir’de, faaliyet gösterdiğimiz 27 ilde ve Pakistan Karachi temsilciliğimizde Türev Danışmanlık çatısı altında Türev Yönetim Danışmanlığı, Türev Eğitim Danışmanlığı, Türev Bilişim Danışmanlığı, Türev İK Danışmanlığı ve Türev Kalite Danışmanlığı‘ndan oluşan beş farklı markayla birbirini tamamlayan beş farklı faaliyet alanından çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

 

Kurulduğumuz 1997 yılından bu güne kadar faaliyet alanımıza giren konularda, müşterilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz danışmanlık projelerinde sistematik çalışma anlayışımızla birçok başarılı projeye imza attık ve bu vesileyle geniş bir referans listesine kavuştuk.  

 

Bu başarımızın temelini, şüphesiz ki ilkeli, planlı, saygın ve atılımcı bir yönetim anlayışı ile ortak hedeflere koşan, genç ve dinamik bir kadronun varlığı oluşturmaktadır. 

 

Nitekim üstlendiğimiz her projede amacımız bilgi ile pratik arasında köprü olmak ve parolamız “yaşamsal çözümler üretmek” olmuştur.

bottom of page