top of page

Merve Avcı 1992 yılında İzmir'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladı. Aktif bir öğrenim dönemi geçiren Merve Avcı ilk ve orta okul yıllarında tiyatro, müzik ve halk danslarıyla ilgilenmiştir. Üniversite öğrenimine 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümüyle başlamıştır. 

 

2011-2013 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Meslek Yüksek Okulunu bitiren Merve Avcı üniversite hayatında da okulu bünyesindeki bazı kulüplerde gelecekte iş yaşamına katkı sağlaması açısından aktif olarak bulunmuş ve yönetim, denetim, disiplin kurullarında ve genel sekreter olarak görev almıştır.

 

Üniversiteler arası yapılan projelerde görev almıştır. Üniversite öğreniminde lisede ara vermiş olduğu halk danslarıyla ilgilenmeye devam etmiştir. Ayrıca okurken bazı organizasyon şirketlerinin organizasyon komitelerinde de yer almıştır. 

 

İlk iş deneyimine Türev Danışmanlık’ta Müşteri Destek Sorumlusu olarak başlamıştır.

 

İş harici zamanlarını Merve Avcı yeni yerler keşfetme, kişisel gelişim kitapları okuma ve halk danslarıyla ilgilenerek geçirmektedir..

Merve AVCI

Eğitim Operasyon Sorumlusu

Lisans       : Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi

Ön Lisans : Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu 

bottom of page