top of page

Öğrenimleri devam eden arkadaşlarımızın iş hayatını tanımalarına ve mezuniyet sonrası kendilerine uygun doğru bir iş tercihi yapmalarına yardımcı olmak; aynı zamanda Türev ailesine gelecekte dâhil olabilecek takım arkadaşları seçmek amacıyla öğrenci staj programları düzenlenmektedir. Staj programı sadece şirketimizin merkez ofisi olan İzmir ofisinde uygulanmaktadır.

Kimler Başvurabilir : Staj programlarımıza lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurabilirler. Danışmanlık Hizmetleri için üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Psikoloji ve Sosyoloji Bölümleri öğrencileri başvurabilirler.

Eğitim Hizmetleri için üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Psikoloji ve Sosyoloji Bölümleri öğrencileri başvurabilirler.

Destek Hizmetler için üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İnsan kaynakları, Satış ve Pazarlama, İletişim, Halkla ilişkiler, Psikoloji ve Sosyoloji Bölümleri öğrencileri başvurabilirler.

Staj Süresi : Staj programları dönemsel olarak şirketimizin ihtiyaçlarına göre oluşturulmakta ve duyurulmaktadır.  Öğrenci staj programları dört haftaya kadar olan kısa süreli stajlar ve altı aya kadar olan uzun süreli stajlar olarak ikiye ayrılır. 

Staj Programları
bottom of page