top of page
Türev'de Yaşam

Türev Danışmanlık olarak anlayışımız iş hayatı ve özel hayat dengesinin sağlanabilmesi yönündedir. Çalışanlarımızın mesleki konularda kendilerini geliştirmelerini desteklediğimiz gibi aynı zamanda iş hayatı dışında sosyal alanlarla da ilgilenmelerini bekliyoruz.

Şirket içinde farklı konularda düzenlediğimiz eğitimler ile çalışanlarımızın mesleki bilgilerine ve birikimlerine katkı sağlamak istiyoruz.

Çalışanlarımızın ilgi duydukları farklı alanlarla ilgilenmelerini, bu alanlarda bilgi ve deneyim kazanmalarını üretkenliklerine, fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamalarına katkı sağlayacağı için destekliyoruz.

Çalışanlarımızla iş ortamı dışında zaman geçirmeye önem verdiğimiz için yılbaşı ve özel gün partilerinde bir araya geliyoruz.

Şirketimizde çalışma saatleri;

Hafta içi (Pazartesi-Cuma) 08:50-18:00 arasında olup 12:30-13:30 öğle tatili ve gün içinde bir defa 15 dk. sigara molası uygulanır.

Hafta sonu (Cumartesi) yarım gün çalışma olup çalışma saatleri 08:50-13:00 arasındadır.

Yeni işe başlayan tüm arkadaşlarımız için ilk gün bilinmezliklerle doludur. Türev çatısı altında işe başlayan yeni arkadaşlarımızın şirketimize ve süreçlerimize kolaylıkla adapte olmalarını sağlamak ve destek olması amacıyla deneyimli çalışanlarımız arasından bir mentör atıyoruz. Atanan bu mentör yeni çalışanımıza oryantasyon süresi ve deneme süresi boyunca her konuda yardımcı oluyor.  Mentör uygulamasıyla aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın bizi daha hızlı anlamasını ve bize daha çabuk adapte olmasını amaçlıyoruz.

Çalışanlarımızın birbirleriyle iletişimini ve etkileşimini güçlendirmek adına şirket içi yerleşim tercihimiz açık ofis yerleşim modelidir. Bu açık ofis yerleşim modeli sayesinde çalışanlarımız masalarından kalkmadan birbirleriyle fikir alışverişinde bulunabilmekteler, birbirlerine anlık deneyim transferi yapabilmektedirler. Aynı zamanda sosyal etkileşim açısından da ortak duyguları anlık paylaşabilmektedirler. Ofis ortamında amacımız hepimizin daha üretken olmamızı, daha mutlu ve aidiyet duygusunu daha güçlü hissetmemizi sağlamaktır.

bottom of page