top of page

NEDEN TAKIM KAMPI?

 

İş yaşamında şirketin büyüklüğü ne olursa olsun aslında bir çalışan isteyerek ya da istemeden birçok, takımın doğal üyesi olmaktadır. Şirketlerin başarıları için önemli olan iyi takım oyuncuları olduğu kadar, bu takımların etkin bir şekilde organize olmaları, kendi aralarında uyumlu çalışmaları da önemlidir.

 

Bir takım kurmak ilk bakışta çok kolay görünse de işin içindekiler bilir ki takımın ortak hedefler etrafında toplanması, takım oyuncularının yakın performans sergilemesi, farklı insanların etkin bir iletişim ve etkileşimle anlaşarak iş yapabilme yetenekleri, kısacası “takımdaşlık” süregelen iş yükü esnasında hiçte kolay oluşturulacak bir olgu değildir.

 

Buradan hareketle “Yaşayarak öğrenme” felsefesine dayalı olarak tasarlanan bu outdoor eğitim  niteliğindeki takım kampındaki temel amaç, etkili yeni takımlar oluşturabilmek ve oluşturulan takımları hızlı bir şekilde yüksek performans gösteren takımlara dönüştürmektir. Bu bağlamda, bir senaryo dahilinde hazırlanan uygulama programı doğrultusunda katılımcıların “düşünme, hedef belirleme, plan yapma, alternatif belirleme, riskleri öngörme, karar verme, uygulama, sonuçları değerlendirme ve geri bildirim yapma” konularında eğlenerek becerilerini geliştirmeleri sağlanır.

Bu programa katılarak;

  • İş hayatında yararlanabileceğiniz kullanılabilir bilgiler elde edebileceksiniz.

  • Davranışsal olarak kendinizi geliştireceksiniz.

  • Enerjinizi ve motivasyonunuzu artıracaksınız.

  • Takım olma ile ilgili yapılacak çeşitli aktiviteler eşliğinde hem öğrenme hem eğlenme fırsatı elde edeceksiniz.

  • Kısa süreli tatil yapma imkanı bulacaksınız.

TAKIM KAMPI KURUMA ÖZEL OLARAK DÜZENLENMEKTEDİR.

Takım Kampı, Türev Eğitim Danışmanlığı eğitimidir. 2 gün süren Takım Kampı, outdoor eğitim olarak düzenlenmektedir.

Türev Eğitim Danışmanlığı iş ortağı organizasyon şirketi ile birlikte organizasyon, aktivite, otel konaklama, seminer ve ulaşım dahil olarak kuruma özel olarak sunulmaktadır.

Teklif ve detaylı bilgi için 0 232 482 34 80'den müşteri ilişkileri birimimizi arayabilir veya egitimdanismanligi@turev.com.tr'ye e-posta gönderebilirsiniz.

Takım Kampı

bottom of page